Dominick Vliegenmasker Comfort Vision
Alle vliegenmaskers van Dominick zijn gemaakt van 90% UV-werend Lux Mesh. Dit materiaal is jarenlang getest en scoorde veruit het beste op het gebied van zichtbaarheid voor het paard. Het Dominick vliegenmasker Comfort Vision met neusflap beschermt je paard tegen vliegen, andere insecten en schadelijke UV-stralen.
Levertijd: selecteer eerst een optie
- Gratis naar PostNL-punt boven de €59,-
- Voor 16:00 besteld = dezelfde werkdag verzonden
- Vraag onze specialisten via Whatsapp 030-2412830
Omschrijving
Extra informatie
Klantenreviews
4
50% of customers recommend this product
Schrijf een review
Share your thoughts with other customers
Top customer reviews
-
WauwSuper fijn masker. Meteen voor alle 4 de paarden besteld. Neusflap had wat langer gemogen en dan met uitsparing voor de neusgaten.
-
Prima vliegenmaskerTot zover een prima vliegenmasker (paar dagen in gebruik), ogen erg mooi vrij en fijn dat het neusnetje eraf gehaald kan worden. Valt wel erg groot. Mijn paard heeft normaal maat full, maar zwemt behoorlijk in deze maat full. Gelukkig kan de sluiting krapper gezet worden, alleen dan zit het wel minder stevig vast. Even afwachten hoe lang het blijft houden.
Schrijf uw eigen review
Andere producten die mogelijk iets voor jou zijn!

Dominick Vliegenmasker Comfort Vision
Vanaf:
€ 0,00
Vanaf:
Nu
%
korting
