Dy'on Hoofdstel Anatomisch
Bestseller! Ons bestverkochte Dyon springhoofdstel uit de klassieke "Dy'on Collectie". Dit super-de-luxe Dyon hoofdstel is gemaakt van soepel engels leder.
- Gratis verzending boven de €49,-
- WhatsApp: +31 (0)653340808
- Voor 23:59 besteld = volgende werkdag in huis
- Overleg met onze specialisten
Dyon Hoofdstel Anatomic
Bestseller! Ons bestverkochte Dyon springhoofdstel.
Dit super-de-luxe Dyon hoofdstel is gemaakt van soepel engels leder. Het Dy’on Anatomic hoofdstel is van hoge kwaliteit, door het soepele leer. Het trenshoofdstel is voorzien van een anatomisch gevormd kopstuk dat ervoor zorgt dat de druk optimaal verdeeld wordt achter de oren van je paard. Het hoofdstel heeft ook een anatomisch uitgesneden neusriem en frontriem. Het hoofdstel is voorzien van crème stiksels en messing gespen. Het hoofdstel wordt geleverd zonder teugels.
Uit de ‘Dyon Collectie'
Ook wel de klassieke Dyon collectie genoemd met creme-kleurige stiksels en messing gespen. Alle producten in de Dyon collectie zijn gemaakt van plantaardig gelooid leer. Plantaardig gelooid leer is van extreem hoge kwaliteit en vermindert de kans op huidirritaties. De producten uit de Dyon collectie zijn super stijlvol en tot in de kleinste details afgewerkt.
Producten in de klassieke Dyon collectie hebben creme-kleurig stikwerk en messing fournituren. De producten zijn allemaal matchend qua stikwerk en fournituren.
Merk | Dy'on |
---|---|
Dekenmaat | 145 | 195 cm |
- Nibago Hoofdstel Zhivago€ 77,97 € 129,95
- Nibago trainingshoofdstel€ 119,95
Validate your login